84 639 36 81    sekretariat@sml.zamosc.pl

Mienie spółdzielni

Spółdzielnia Mieszkaniowa im. Waleriana Łukasińskiego z siedzibą w Zamościu jest właścicielem i zarządcą obiektów handlowych i usługowych o łącznej powierzchni ponad 10 tys. m2.

Poniżej krótka charakterystyka obiektów:

D.T. Hetman - osiedlowe centrum handlowe

D.T. Hetman obiekt z tradycjami położony w Zamościu przy jednej z głównych ulic miasta Piłsudskiego na terenie osiedla Kilińskiego.

Atrakcyjna oferta handlowa, odpowiadający codziennym potrzebom zakupowym, bogata oferta usługowa oraz dogodna lokalizacja z dużym parkingiem to bez wątpienia atuty tego miejsca.

Obiekt z ciekawym "patio" pośrodku, które przyozdabia zieleń wraz ustawionymi ławkami dla odwiedzający.

P.H.U. Sezam

P.H.U. Sezam obiekt jednokondygnacyjny położony w Zamościu przy jednej z głównych ulic miasta Piłsudskiego na terenie osiedla Kilińskiego.

Szeroka oferta handlowa uzupełniona w wyodrębnionej części obiektu samodzielnymi lokalami z branży mięsno - wędliniarskiej wraz ze specjalistycznym sklepem rybnym to niewątpliwie plusy tego obiektu.

Dogodna lokalizacja w bezpośrednim sąsiedztwie "zielonego ryneczku" na osiedlu Orzeszkowej w otoczeniu innych obiektów handlowo-usługowych to dodatkowe atuty tego miejsca.

PHU Smyk

PHU Smyk to obiekt położony na osiedlu Orzeszkowej, przy skrzyżowaniu ulic Piłsudskiego i Ciepłej, naprzeciwko D.T Hetman.

Budynek usługowo-biurowy z uzupełniającą funkcją handlową.

Budynek zwrócony frontem do ulicy Piłsudskiego. Obiekt dwukondygnacyjny, podpiwniczony z ciekawą fasadą w postaci szklanych wykuszy. Wokół budynku miejsca parkingowe.

Orzeszkowej 28

Budynek przy ul. Orzeszkowej 28 to obiekt położony na osiedlu Orzeszkowej, przy ulicy Piłsudskiego, naprzeciwko P.H.U. "Sezam".

Budynek dwukondygnacyjny handlowo - usługowy z gabinetami medycznymi zlokalizowanymi na I piętrze. Budynek wyposażony w windę osobową (wejście od strony północnej przy bankomacie PKO BP).

Duży parking bezpośrednio przy budynku, dogodny dojazd i atrakcyjna lokalizacja to główne zalety tego obiektu.

Brzozowa 26 A

Budynek przy ul. Brzozowej 26 A to obiekt położony w centrum osiedla Szwedzka, pomiędzy budynkami mieszkalnymi.

Budynek dwukondygnacyjny o charakterze usługowym. Parking bezpośrednio przy budynku. Obiekt monitorowany.

Peowiaków 68A i 68B

Budynki przy ul. Peowiaków 68A i 68B to obiekty głównie o charakterze handlowym, położone na osiedlu Planty pomiędzy budynkami mieszkalnymi.

Obiekty monitorowane.

 

Administracja obiektów:

tel. 84 638 03 51

lokalowy@sml.zamosc.pl